Sprzątaczka

Ogłoszenie podstawowe
Gdynia Sprzątaczka Umowa o pracę
obserwuj

Sprzątaczka

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
5500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych AREX Sp. z o.o. będący częścią WB GROUP to innowacyjna firma technologiczna działająca w obszarze rynku kolejowego, wojskowego i elektromobilności.

Stanowisko pracy: Sprzątaczka
Miejsce pracy: Gdynia

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, samodzielność.
Obowiązki:
  • sprzątanie wyznaczonych pomieszczeń biurowych,
  • utrzymywanie czystości w pomieszczeniach socjalnych, higieniczno-sanitarnych oraz toaletach,
  • przestrzeganie częstotliwości i regularności prac porządkowych,
  • mycie okien od wewnętrznej strony (raz w roku).
Oferujemy:
  • nie płacimy minimalnej krajowej,
  • stabilne zatrudnienie w firmie z 35-letnim doświadczeniem,
  • dogodny dojazd (bliskość SKM i obwodnicy Trójmiasta),
  • prywatna opieka medyczna Allianz,
  • grupowe ubezpieczenie NNW,
  • dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport/Medicover Sport.
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie Ergo Hestia.
Prosimy o przesyłanie swoich CV na adres mailowy  r...@arex.pl Wyświetl e-mail .

Aktualizacja: 04.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

AREX Sp. z o.o.

r...@arex.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia