Ogłoszenie nieaktualne

Sprzątaczka

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa na zastępstwo
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Zakres obowiązków (podstawowe obowiązki):
- utrzymanie w czystości pomieszczeń w Urzędzie;
- okresowe sprzątanie generalne.
Wymagania niezbędne:
- wykształcenie podstawowe;
- nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
- w Kuratorium Oświaty nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
Mile widziane:
- doświadczenie w pracy na ww. stanowisku
Aplikacja musi zawierać:
-CV i list motywacyjny;
-Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia;
- Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie ( https://www.gov.pl/web/bip-kuratorium-gdansk/kwestionariusz-dla-osoby-ubiegajacej-sie-o-zatrudnienie )

Co oferujmy:
- dodatkowe wynagrodzenie roczne(tzw. Trzynastka),
- dofinansowanie do wypoczynku pracowników i dzieci pracowników
- dofinansowanie do biletów na imprezy kulturalne.

Oferty pracy można składać w formie papierowej lub elektronicznej z dopiskiem: "oferta na stanowisko sprzątaczki w Wydziale Organizacji i Pragmatyki Zawodowej Nauczycieli".
na adres:
Kuratorium Oświaty w Gdańsku
ul. Wały Jagiellońskie 24
80-853 Gdańsk
lub adres e-mail: [ukryte]
Dokumenty należy składać do 05.07.2024 r.