Sprzątaczka - pracownik porzadkowy / sprzątający

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Opieka medyczna,
Służba zdrowia,
Uroda / Rekreacja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Pracownik Sprzątający - energiczny i doświadczony, poszukiwany. Pracownik będzie odpowiedzialny za utrzymanie czystości w pomieszczeniach kliniki medycznej i kosmetologicznej. Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Obowiązki:
  • Utrzymywanie czystości w wyznaczonych pomieszczeniach
  • Odkurzanie, mycie podłóg, czyszczenie powierzchni roboczych i sprzętów
  • Opróżnianie koszy na śmieci i wymiana worków
  • Dbanie o porządek w strefach wspólnych
  • Przestrzeganie przepisów BHP i procedur dotyczących środków czystości
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zdolność do samodzielnej organizacji pracy
  • Dyspozycyjność i elastyczność
Oferujemy:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Umowę zlecenie, z możliwością przejścia na umowę o pracę