Ogłoszenie nieaktualne

Sprzątaczka - praczka

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3738 - 4272
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Serwis / Usługi,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Zakład Poprawczy w Gdańsku - Oliwie poszukuje pracownika na stanowisko  SPRZĄTACZKA - PRACZKA w wymiarze 1 etatu - umowa o pracę. Czas pracy: poniedziałek - piątek w godz: 8.00 - 16.00. Zatrudnienie od 01.01.2024 roku
Wymagania kwalifikacyjne: wykształcenie min podstawowe
Zakres obowiązków: pranie odzieży, pościeli i innych, prasowanie, drobne naprawy uszkodzonej odzieży (szycie maszynowe lub ręczne), sprzątanie pomieszczeń biurowych, pomieszczeń szkoły, ciągów komunikacyjnych.
Wymagane dokumenty: list motywacyjny, życiorys, oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie, oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, kandydat, który zostanie zatrudniony musi dostarczyć zaświadczenie o niekaralności z KRK.
Termin i miejsce składania dokumentów: wymagane dokumenty należy składać w sekretariacie Zakładu Poprawczego w Gdańsku, ul. Polanki 122, 80 – 308 Gdańsk w terminie do dnia 11.12.2023 roku do godziny 15:00, w zamkniętych kopertach
z dopiskiem „NABÓR DO PRACY NA STANOWISKO SPRZĄTACZKA - PRACZKA W ZAKŁADZIE POPRAWCZYM W GDAŃSKU - OLIWIE”.

Aktualizacja: 31.10.2023