Ogłoszenie nieaktualne

Sprzątaczka

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: 01/2024

                              Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Gdańsku
       ogłasza nabór kandydatów do pracy na stanowisko: Sprzątaczka/Sprzątacz

Wymagania:
- wykształcenie: co najmniej podstawowe;
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy:  minimum 2 lata;
- umiejętność wykonywania prac związanych z utrzymaniem czystości;
- umiejętność organizowania pracy własnej;
- doświadczenie w obsłudze maszyn sprzątających;
- sumienność, dokładność, odpowiedzialność, uczciwość.

Zakres zadań:
- sprzątanie pomieszczeń biurowych, laboratoryjnych, socjalnych oraz sanitariatów;
- mycie okien i powierzchni szklanych

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wymiar etatu: 1/2
  • praca od poniedziałku do piątku po 4 godziny dziennie: od godz. 11.15 do godz. 15.15
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: [ukryte]   z dopiskiem „Nr ref. 01/2024" do dnia 18.03.2024 r.

Prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia - zgody na przetwarzanie danych osobowych: "Niniejszym, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ROZPORZĄDZENIA  PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r., wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonego przez Okręgową Stację Chemiczno-Rolniczą w Gdańsku procesu naboru na stanowisko Sprzątaczka/Sprzątacz, jak również  w okresie następnych 6 miesięcy na potrzeby realizacji postanowień wynikających z obowiązującej Procedury w sprawie zasad naboru kandydatów na wolne stanowiska pracy w Okręgowej Stacji Chemiczno-Rolniczej w Gdańsku".
KLAUZULA INFORMACYJNA RODO dla kandydatów na wolne stanowisko pracy - dostępna pod adresem: http://oschrgdansk.pl/druki/klauzula_nabor.pdf

Aktualizacja: 16.03.2024