Sprzątanie apartamentów (całorocznie) dla turystów, 11:00 -15:00/16:00

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Proszę o kontakt telefoniczny ws. szczegółów (w godz. 8:00 - 21:00), numer [ukryte]
Zapraszamy również osoby ze statusem studenta
Zajmujemy się krótkoterminowym, całorocznym wynajmem apartamentów/mieszkań w Gdańsku Śródmieście. Praca z reguły w tygodniu i w weekendy - tylko między godz. 11:00 a 15:00/16:00. Średnio 4-5 razy w tygodniu, po 2 - 5 godzin.
Obowiązki:
Sprzątanie mieszkań (pokoje, kuchnia/aneks kuchenny, łazienka), zmiana pościeli i ręczników, dbanie o schludny wygląd mieszkań, okazjonalne mycie okien.
Wymagania:
Doświadczenie, dyspozycyjność, punktualność i odpowiedzialność, dokładność, samodzielność/samodyscyplina.
Forma zatrudnienia
Do ustalenia, wynagrodzenie okolo 25 -30 zł /godz., elastyczne godziny pracy /możliwa umowa zlecenie/ terminowe wypłaty
Atutem będzie posiadanie samochodu

Zapraszamy do kontaktu
RELAX Apartments Gdańsk / www.relaxapartments.pl
Informacje o firmie