Sprzątanie biur i przychodni centrum Gdyni

Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
1900 - 2200
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

wymagania ; -uczciwość , sumienność
obowiązki : sprzątanie biur oraz przychodni w centrum Gdyni, praca od godziny 14-16 /można umówić się na późniejsze/ .
oferujemy: umowa zlecenie, praca w stabilnej firmie, dogodne warunki pracy.
Informacje o firmie
Miejsce pracy : centrum Gdyni - biurowiec.
Sprzątanie i czyszczenie biur oraz przychodni zdrowia.
Cztery godziny dziennie , możliwość dorobienia w soboty w przypadku chęci.
Płaca 23,50 brutto za godzinę.
Praca w stabilnej firmie będącej na rynku od kilkunastu lat.
Zapewniamy płatne przeszkolenie.
Prosimy , aby osoby z zajęciami komorniczymi nie składały cv ani propozycji pracy.

Aktualizacja: 22.06.2023