Ogłoszenie nieaktualne

Sprzątanie na budowie

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4500 - 6500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Pracownicy budowlani,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Szukamy energicznej i pełnej entuzjazmu osoby do wsparcia naszego zespołu sprzątającego podczas remontu na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym! Jeśli jesteś młody, pełen zapału i gotowy do podjęcia nowych wyzwań, to właśnie Ciebie potrzebujemy!
Co oferujemy?
  • Możliwość pracy w przyjaznym i wspierającym zespole.
  • Elastyczne godziny pracy, dopasowane do Twojego harmonogramu.
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego zaangażowania i chęci do pracy – im więcej wkładasz, tym więcej zyskujesz!
  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia i rozwój osobisty w dynamicznym środowisku.
Wymagania:
  • Chęć i entuzjazm do pracy.
  • Gotowość do pracy fizycznej i chęć nauki nowych rzeczy.
  • Pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole.
Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy! Jeśli chcesz dołączyć do naszej ekipy i mieć realny wpływ na poprawę warunków na Uniwersytecie, to nie zwlekaj!
Informacje o firmie
Jesteśmy renomowaną firmą budowlaną, której głównym obszarem działania jest Trójmiasto. Nasza specjalizacja to remonty oraz wykończenia wnętrz, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom kompleksowe usługi związane z modernizacją i odnową przestrzeni mieszkalnych, biurowych oraz komercyjnych. 
Naszym głównym rynkiem są Zamówienia Publiczne, gdzie naszymi klientami są instytucje publiczne i korporacje. Dzięki temu mamy okazję pracować przy ważnych i znaczących projektach, co pozwala nam nieustannie rozwijać nasze umiejętności oraz portfolio. Nasze doświadczenie w pracy z klientem instytucjonalnym umożliwia nam dokładne zrozumienie i spełnienie specyficznych wymagań i standardów, które są niezbędne w tego typu projektach.
 
Dbamy o to, aby każdy projekt był realizowany z najwyższą starannością i zgodnie z najnowszymi trendami w budownictwie oraz architekturze wnętrz. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są pasjonatami swojej pracy i którzy z zaangażowaniem podchodzą do każdego zadania, zapewniając wysoką jakość wykonania i zadowolenie naszych klientów.
 
Stawiamy na innowacyjność, profesjonalizm i terminowość, co pozwala nam budować trwałe i pozytywne relacje z naszymi klientami oraz zdobywać ich zaufanie. Nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie i poszerzanie oferty sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom i oczekiwaniom.
 
Wybierając naszą firmę, wybierasz partnera, który jest w stanie zrealizować Twoje wizje i potrzeby, tworząc funkcjonalne, estetyczne i trwałe przestrzenie.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 28.02.2024

Aktualizacja: 01.03.2024

Wróć do góry