Sprzątanie pływalni Gdańsk Stogi Serwis

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (do)
4242
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak

DGP Clean Partner Sp. z o.o. zatrudni kobiety z orzeczeniem o niepełnosprawności do sprzątania pływalni w Gdańsku Stogach na cały etat.

• Praca od poniedziałku do niedzieli (2 dni wolne w tygodniu),
• Godziny pracy: 6.00-14.00 i 14.00-22.00,
• zatrudnienie na umowę o pracę ze stawką 4242 zł brutto za miesiąc pracy.

Główne obowiązki: utrzymanie czystości na obiekcie pływalni, sprzątanie szatni, toalet, pomieszczeń socjalnych, korytarzy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00, tel. [ukryte] .

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę, aby DGP Clean Partner Sp. z o.o. ul. Żytnia 15/23, 01-014 Warszawa przetwarzał twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, czy uzyskanych podczas rozmów kwalifikacyjnych – niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji, selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy.
Administratorem Twoich danych jest: wwwgrupadgp.pl/klauzula-informacyjny-dgp-clean

Aktualizacja: 17.04.2024