Sprzątanie pokładów samolotów

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: GDA/UZ

Co oferujemy?
  • strój służbowy
  • bilety służbowe na podróż prywatną na rejsy PLL LOT w bardzo atrakcyjnych cenach
  • spotkania integracyjne
  • możliwość nawiązania długotrwałej współpracy w horyzoncie kolejnych sezonów letnich
Jakie zadania na Ciebie czekają?
Udział w procesie obsługi naziemnej samolotów na płycie lotniska, w tym:
  • sprzątanie pokładów samolotów pomiędzy rejsami a także podczas postojów nocnych, zgodnie z harmonogramem
  • wyposażanie pokładów samolotów zgodnie z instrukcją
  • dbałość o powierzone mienie
Czego od Ciebie oczekujemy?
  • umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • umiejętności organizacji pracy własnej
  • punktualności
  • dyspozycyjności do świadczenia zlecenia (praca zmianowa, w nocy, w niedziele i święta)
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
Informacje o firmie
LS Airport Services S.A. jest firmą handlingową świadczącą kompleksowe usługi na czterech największych lotniskach w Polsce: w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Gdańsku. Świadczymy usługi związane z obsługą pasażerską oraz obsługą płytową - zajmujemy się obsługą rejsów samolotów pasażerskich, prywatnych, biznesowych, wojskowych oraz rządowych. Nasze operacje są również związane z obsługą Magazynu Cargo.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).