Sprzątanie Pokoi Mieszkań Apartamentów Gdańsk

Ogłoszenie mini
Gdańsk Śródmieście Sprzątanie Pokoi Mieszkań Apartamentów Gdańsk Umowa zlecenie, Kontrakt B2B, Praktyka / Staż
obserwuj

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
3000 - 5000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Pomoc domowa,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Zatrudnię osobę do sprzątania pokoi oraz części wspólnych w kilku mieszkaniach w Gdańsku.
stanowisko: pracownik sprzątający - posiadający prawo jazdy B
PRACA TYLKO 6GODZIN DZIENNIE
Dlaczego warto podjąć współpracę z nami?
    •    umowa o zlecenie

    •    samochód służbowy

    •    system wdrożenia kandydata do pracy

Obowiązki:
    •    porządkowanie i przygotowywanie pokoi noclegowych, zgodnie ze standardami obiektu,

    •    dostarczanie i odbiór pościeli z pralni

    •    informowanie o brakach i usterkach

    •    dbanie o czystość na terenie obiektu

    •    umiejetność prowadzenia pojazdu - praca w kilku miejscach każdego dnia

    •    praca w godzinach 10:00 - 16:00, grafik ustalany na miejscu

Wymagania :
    •    dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

    •    kultura osobista,

    •    dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym,

    •    brak przeciwskazań do pracy fizycznej,

    •    dyspozycyjność (praca z grafikiem),

    •    mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

    •    prawo jazdy

Jeśli umiesz dokładnie sprzątać po prostu wyślij swoje CV/ wiadomość/ zadzwoń.
przez formularz lub na email: biuro(małpa)rooms4less.pl z tytułem praca.

Aktualizacja: 22.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Patryk

b...@rooms... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Śródmieście