Sprzątanie umowa o pracę z orzeczeniem 0,5 Gdańsk Centrum

Ogłoszenie nieaktualne

Sprzątanie umowa o pracę z orzeczeniem 0,5 Gdańsk Centrum

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
2121 - 2200
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Serwis / Usługi,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak

.
Informacje o firmie
Firma zajmująca się profesjonalnym sprzątaniem zatrudni pracowników porządkowych do utrzymania czystości w budynku administracji państwowej.

Stanowisko: Pracownik porządkowy
Miejsce pracy : Gdańsk , ul. Augustyńskiego, Okopowa.

Opis stanowiska :
Utrzymanie czystości w zakładzie pracy ( w pomieszczeniach biurowych, na korytarzach, szatni, salach, toaletach obiektu )

Wymagania :
- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- umiejętność organizacji czasu pracy;
- mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym

Oferujemy :
- prace w godzinach popołudniowych od 16:00-19:30
- 0/5 etat

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
- świadczenia dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko Pracownik gospodarczy, na podstawie artykułu 6 ust. 1 lit. b i art 9 ust. 2 litera b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. 2016. 119. 1) – zwanego dalej RODO. Państwa dane osobowe będą przechowywane: 1. do 30 dni, od dnia zakończenia rekrutacji w związku, z którą aplikowali Państwo do pracy, jeśli nie wyrazili Państwo zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji; 2. do 24 miesięcy, od dnia złożenia aplikacji, w przypadku, gdy wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do dostępu do swoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania swoich danych, prawo ograniczenia przetwarzania swoich danych, prawo do ich usunięcia oraz przenoszenia jeśli będzie to możliwe. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Państwa dane osobowe nie są przetwarzane poza strefą Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Administrator nie profiluje danych osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Data dodania ogłoszenia: 13.12.2023

Aktualizacja: 27.02.2024

Wróć do góry