Sprzątanie - wyspy Morze Północne, Niemcy

Ogłoszenie podstawowe

Jestem
Osobą prywatną
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
9200
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Praca za granicą
Tak
Rekrutacja online
Tak

Niemiecka firma sprzątająca Besenflitzer GmbH poszukuje pracowników do swoich zespołów.
Nasza firma specjalizuje się w sprzątaniu apartamentów, hoteli oraz innych obiektów na wyspach oraz wybrzeżu Morza Północnego.
Miejsce pracy: wyspa Norderney/Spiekeroog/Langeoog

Pracownicy z Ukrainy: Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

WYMAGANIA:
  • odpowiedzialność;
  • sprawność fizyczna;
  • rzetelność;
  • sumienność;
  • umiejętność jazdy na rowerze;
  • umiejętność organizowania samodzielnej pracy;
  • wiek max. 45 lat;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • mile widziane doświadczenie w hotelarstwie.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • kompleksowe przygotowywanie apartamentów/mieszkań (oraz innych obiektów) zgodnie z przyjętymi normami;
  • dbanie o wizerunek firmy.
OFERUJEMY:
  • niemiecką umowę o pracę na okres 6 miesięcy (z możliwością przedłużenia) bezpośrednio podpisywaną z nami - bez pośredników;
  • terminowe wynagrodzenie;
  • stawkę za godzinę: 13,50€ brutto;
  • Niedziele oraz święta płatne dodatkowo 75%;
  • zakwaterowanie - płatne 250€/miesięcznie
Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aktualnego CV wraz z zdjęciem.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Aktualizacja: 12.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Martyna Besenflitzer

720439... Wyświetl numer
j...@besen... Wyświetl e-mail
SMS
Wyświetl numer