Sprzedawca do sklepu z balonami i art. Party

Firma
Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
2000 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak
Rekrutacja online
Tak

Poszukiwana miła, kreatywna i uśmiechnięta osoba do naszego sklepu stacjonarnego z balonami i art. imprezowymi we Wrzeszczu, Kościuszki 116 - Balonove Love Trójmiasto

UWAGA! TYLKO z choć minimalnym DOŚWIADCZENIEM w balonach i dekoracjach!

Praca dodatkowa/dorywcza (pół etatu) w godzinach popołudniowych i w soboty.
Najbardziej zależy mi, aby ta osoba mogła pracować w następujących dniach/godzinach:
  • pon.-wt: 14-18
  • śr: 10-18
  • czw.-pt: 15-18
  • sob. 9-15
ale to do ustalenia jeszcze, jestem otwarta na propozycje. Osobę z dużym doświadczeniem w balonach (samodzielną), mogę przyjąć nawet na cały etat (10-18 + co druga sob. i za sob. dzień wolny w tyg.)

Obowiązki:
  • profesjonalna obsługa klienta, zgodnie ze standardami firmy
  • aktywne doradztwo i sprzedaż balonów z helem i pozostałych artykułów w sklepie (w tym tworzenie bukietów balonowych)
  • doraźnie obsługa mediów społecznościowych (Fb, IG, Messenger)
  • dbanie o estetyczną ekspozycję towaru i porządek w sklepie
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego (przeszkolę)

Oczekiwania:
  • kreatywność i zdolności manualne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy pod presją czasu (zwłaszcza w soboty)
  • wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie
  • mile widziany status ucznia/studenta
  • może być osoba z Ukrainy, ale tylko z płynnym j.polskim w mowie i piśmie

Oferujemy:
  • praca w miłej atmosferze i z fajnym produktem
  • możliwość rozwoju i dodatkowych zleceń (dekorator, praca w terenie)
  • zarobki 2000-3000 zł w zależności od ilości godzin (część etatu) i sprzedaży, w przypadku pełnego etatu 4300-6000 zł
  • wynagrodzenie: gwarantowana podstawa + prowizja od sprzedaży

Zgłoszenia:

CV + portfolio balonowe z opisem + proponowane godziny pracy
na balonovelove[at]wp.pl w tytule: "Sprzedawca + imię i nazwisko"

(nie odpowiadam na niekompletne zgłoszenia)
Informacje o firmie
Balonove Love Trójmiasto to firma specjalizująca się w profesjonalnych dekoracjach balonowych, sprzedaży balonów z helem i art. imprezowych.

Działamy od 2017r.

Posiadamy sklep stacjonarny:
Gdańsk-Wrzeszcz
Kościuszki 116
tel. [ukryte]
Fb/IG: @balonovelovetrojmiasto

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Balonove Love Trójmiasto, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Aktualizacja: 20.02.2024