Sprzedawca/ Doradca Klienta/ Pracownik Sklepu

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
17
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Jeżeli lubisz ciuchy, interesujesz się trendami modowymi ,jesteś osobą komunikatywną i dobrze czujesz się wśród ludzi - to znaczy, że ta praca jest dla Ciebie !
Zapraszamy do SKLEPU Z ODZIEŻĄ UŻYWANĄ  - lokalizacja Przymorze - główne skrzyżowanie przy Rynku ul. Czerwony Dwór - godziny otwarcia pn-pt 9-17, sobota 9-15.
Poszukujemy pracowników na stanowiska : pracownik sklepu, kasjer, doradca klienta. W naszej firmie obowiązuje ruchomy grafik godzin pracy - dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego pracownika. Współpracujemy w zespole i razem tworzymy SIEĆ SKLEPÓW - która zdobyła już uznanie klientów i jest w rankingu TOP 10 - NAJLEPSZY LUMPEKS W POLSCE pod marką Zielony Wieszak / KIERMASZ TANIEJ ODZIEŻY.  Pracownicy są w naszej firmie niezwykle ważni, dlatego dbamy o ich rozwój i satysfakcję z pracy. Staramy się im stwarzać warunki do realizacji marzeń i celów, dlatego ważne jest  aby dobrze czuli się w pracy. Zapraszamy Cię do naszego zespołu .

Wymagania:

Na tym stanowisku najważniejsza jest chęć do pracy i odpowiedzialność za powierzone zadanie. Osoba na tym stanowisku powinna znać podstawowe marki odzieżowe i interesować się trendami w modzie. Wymagamy umiejętności pracy w zespole i dobrej komunikacji z klientem. Dbałość o wizerunek i uśmiech jest zawsze mile widziana w naszej firmie .Otwartość na rozwój.

Obowiązki:
  • punktualność,
  • rzetelność,
  • odpowiedzialność,
  •  utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
  • obsługa smatfona :)

Oferujemy:
  • Elastyczny i ruchomy grafik godzin pracy - wymagamy podania godzin dyspozycyjności 2 tyg wcześniej.
  • Program RABATÓW Pracowniczych
  • Szukamy pracowników na 20 / 30/ 40 lub więcej godz w tyg.
  • Na początek oferujemy umowę zlecenie
  • Praca Gdańsk PRZYMORZE - UL. CZERWONY DWÓR 17
  • Wynagrodzenie zależne od zaangażowania i indywidualnie przydzielonych obowiązków od 17 zł na rękę w przypadku osób z legitymacją studencką do 26 roku życia
Jednocześnie poszukujemy pracowników do naszych sklepów na Przymorzu i we Wrzeszczu.Plac Komorowskiego

INNE WOLNE STANOWISKA :
  • OBSŁUGA SKLEPU WE WRZESZCZU wraz z prowadzeniem platformy sprzedażowej oraz fotografia produktów
  • FOTOGRAF PRODUKTÓW  I OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO
Dokumenty aplikacyjne możesz składać wysyłając CV na e-mail : [ukryte]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2018r., poz. 1000).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62474190
  • Data wyróżnienia: 5 lipca 2020
  • Data wprowadzenia: 23 kwietnia 2019
  • Aktualizacja: 5 lipca 2020
  • Wyświetleń: 5 080
  • Wyświetleń na liście: 68 123