Sprzedawca-Handlowiec

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż B2B,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak

Opis stanowiska:
- podejmowanie działań sprzedażowych mających na celu pozyskiwanie nowych Klientów,
- budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem,
- realizowanie założonych celów sprzedażowych,
- udział w procesie przygotowywania ofert,

Wymagane:
- znajomość programów sprzedażowych i obsługi urządzeń biurowych,
- umiejętność obsługi klienta hurtowego i detalicznego,
- umiejętność rozwiązywania problemów sprzedażowych,
- dyspozycyjność i odpowiedzialność,
- łatwość w nawiązywania kontaktów,
- umiejętność pracy w zespole,
- dobra organizacja pracy,
- zaangażowanie i inicjatywa,
- mile widziane doświadczenie w branży
- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności,

Oferujemy:
- pracę pełną wyzwań i możliwość realizacji zawodowej,
- narzędzia niezbędne do pracy,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Informacje o firmie
Hurtownia techniki grzewczej i sanitarnej z oddziałami w województwie mazowieckim i pomorskim. Dystrybutor takich producentów jak: Termet, Viessmann, Viega, Milmet, Ferro, Defro, Elektromet, Wavin, Famas, Pipelife, Salus.

Zapraszamy do aplikowania.

Wysyłając swoje CV oświadczasz, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, umieszczone na stronie Polityka Prywatności i akceptuję jej treść. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę MAR-ROM1 moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

MAGDA JANISZEK

k...@marro... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Orunia
Trakt św Wojciecha