Sprzedawca | luksusowe wyposażenie wnętrz

Ogłoszenie maxi

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

STANOWISKO:
SPRZEDAWCA | DORADCA WYPOSAŻENIA WNĘTRZ

BRANŻA:
WYPOSAŻENIE WNĘTRZ | MEBLE + OŚWIETLENIE + DEKORACJE

SPENSEN HOME COLLECTION to showroom z ofertą ekskluzywnych marek wyposażenia wnętrz. Oferuje klientom światowe marki segmentu PREMIUM. Asortymentem sklepu są luksusowe meble, oświetlenie a przede wszystkim artykuły dekoracyjne i prezenty. Firma proponuje klientom usługi doradztwa i stylizacji wnętrz. To miejsce, w którym znaleźć można światowe marki takie jak: EICHHOLTZ, KARTELL, ALESSI, MISSONI HOME, JOOP, LALIQUE,  i wiele innych.

Do naszego salonu w GALERII KLIF, poszukujemy osoby na stanowisko:
OPIEKUN KLIENTA PREMIUM

OPIS STANOWISKA
  • profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta premium,
  • aktywne pozyskiwanie klienta i samodzielna koordynacja procesu jego obsługi,
  • budowanie długoterminowych relacji z klientami,
  • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru artykułów wyposażenia wnętrz,
  • realizacja założonych celów sprzedaży oraz przygotowywanie ofert produktowych,
  • dbanie o rozwój marki i kreowanie pozytywnego wizerunki marki na rynku,
  • współpraca z architektami i stylistami wnętrz.

WYMAGANIA:
  • min. roczne doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży i obsłudze klienta premium w branży wyposażenia wnętrz,
  • zainteresowanie tematyką wnętrzarską i architektoniczną,
  • poczucie estetyki, zainteresowanie designem oraz znajomość obowiązujących trendów,
  • samodzielność, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • dyspozycyjność do zmianowej pracy stacjonarnej od poniedziałku do soboty,
  • umiejętność szybkiego uczenia się i radzenia sobie w sytuacjach trudnych,
  • wysoka kultura osobista, umiejętność zarządzania własnym wizerunkiem oraz nienaganna prezencja,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia,
  • wynagrodzenie tak atrakcyjne jak Twoje zaangażowanie,
  • wynagrodzenie podstawowe i premie wynikające ze zrealizowanych projektów
  • pracę w przyjaznej atmosferze i w kreatywnym zespole,
  • współpracę ze znanymi światowymi markami z branży wyposażenia wnętrz,
  • możliwość rozwoju przez udział w szkoleniach i targach w kraju i za granicą.

Aktualizacja: 19.04.2024