Ogłoszenie nieaktualne

Sprzedawca

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Optyka,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

® Jesteś osobą otwartą i lubisz pracę z ludźmi?
® Masz doświadczenie w handlu?
® Lubisz się rozwijać?
To dołącz do naszego zespołu OPTOMETRIA ORKISZ.
Poszukujemy pracownika na stanowisko:
sprzedawca – doradca klienta w salonie optycznym w Gdyni.
Zajmujemy się rozwiązywaniem w bardzo szerokim ujęciu problemów ze wzrokiem naszych klientów.
Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży, mile widziane w optyce,
- pomysłowość i samodzielność w rozwiązywaniu codziennych spraw,
- rzetelne traktowanie pracy,
- duża kultura osobista,
- umiejętność pracy w zespole,
- odpowiedzialność – każdy klient jest dla nas ważny.
Obowiązki:
- obsługa klienta w salonie optycznym,
- dopasowanie rozwiązań do korekcji wzrokowej klienta,
- rozpoznanie potrzeb klienta,
- drobne naprawy optyczne,
- dopasowanie okularów,
- sprawdzanie zgodności recepty z okularami,
Oferujemy:
- ciekawą, kreatywną pracę,
- stały etat i dobrą pensję,
- szkolenia, rozwój umiejętności,
- wsparcie merytoryczne i techniczne,
- dobrą rodzinną atmosferę,
Kandydatów spełniających kryteria prosimy o przesłanie listu motywacyjnego na adres:
[ukryte] i załączenie informacji w CV:
Informacje o firmie
OPTOMETRIA ORKISZ to firma rodzinna od 1999 roku. Zajmujemy się najważniejszym ze zmysłów: WZROKIEM. Misją naszej firmy jest: zapewnić jak najlepsze widzenie. Opiekujemy się kompleksowo naszymi klientami. Zapewniamy badania optometryczne.
Sprzedajemy i dobieramy okulary, soczewki kontaktowe, dopasowujemy oprawki okularowe i okulary przeciwsłoneczne.
Zajmujemy się rehabilitacją wzroku w terapii widzenia.

Aktualizacja: 03.11.2023