Sprzedawca stacja paliw BP w Sopocie

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
4000 - 4500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Zapraszamy do nas osoby o wysokiej kulturze osobistej, które chętnie pracują w zespole, lubią pracę z klientem, są uczciwe, zaangażowane w pracę i z łatwością rozwiązują problemy. Są dyspozycyjne i gotowe do pracy w systemie zmianowym.
Obowiązki:
*Obsługa klienta zgodna ze standardami obowiązującymi w BP EUROPA SE oddział w Polsce
*aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych
*dbałość o wizerunek firmy
*prace porządkowe
*przyjmowanie dostaw i rozkładanie towaru zgodne z zasadami merchandizingu

Oferujemy:
*pracę w stabilnej firmie
*atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników sprzedażowych
*elastyczny grafik pracy (dostosowujemy się do potrzeb osób uczących się)
*Naszym pracownikom oferujemy szerokie możliwości rozwoju poprzez udział w licznych szkoleniach, które obejmują: obsługę klienta, zagadnienia związane z produktami sprzedawanymi na stacji, zasady „bezpiecznej stacji” (BHP, pierwsza pomoc)
*możliwość awansu w strukturach firmy zgodnie ze ścieżkami kariery obowiązującymi w BP

Aktualizacja: 23.05.2023