Sprzedawca TK Maxx - Gdańsk Matarnia - niepełny etat

Ogłoszenie maxi
Gdańsk Matarnia
Złota Karczma 26
Sprzedawca TK Maxx - Gdańsk Matarnia - niepełny etat Umowa o pracę
obserwuj

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Wymagania:
- komunikatywność
- pozytywne podejście
- umiejętność pracy w zespole
- odpowiedzialność i sumienność

Obowiązki:
- obsługa klientów TK MAXX
- praca z naszymi produktami – sprzedaż, rozpakowywanie nowych dostaw itd.
- wykonywanie różnych zadań w sklepie w zależności od potrzeb

Oferujemy:
- wynagrodzenie 27,14 zł brutto/ 1h
- ubezpieczenie na życie
- prywatną opieka medyczna
- kartę sportową
- zniżkę na wszystkie produkty dostępne w sklepach TK Maxx
- elastyczne godziny pracy

Informacje o firmie
TK Maxx jest częścią grupy TJX Europe, w której znajdziesz różne produkty, ale łączy nas ta sama cecha - poszukiwanie skarbów, które dają nam radość. Od stylowych perełek, znanych marek do unikatowej biżuterii, gwarantujemy naszym klientom szalone możliwości każdego dnia. Równie dynamiczna jest nasza praca. W sklepach nieustannie coś się dzieje, co sprzyja rozwojowi i zaangażowaniu. Każdy dzień daje możliwość odkrycia czegoś nowego.

Masz prawo wiedzieć, jakie informacje o Tobie posiadamy i w jaki sposób wykorzystujemy te informacje. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat wykorzystywania przez nas danych i praktyk ich udostępniania, prosimy odwiedzić: //www.mytjx.com/mytjx/Global_TJX_Privacy_Notice.pdf i zapoznać się z naszą pełną Polityką Prywatności

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

Olga Piechowicz-Majnert

Lokalizacja

Adres