Sprzedaż Międzynarodowa- Handlowiec

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 20000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Nie

Nasze Wymagania
  • Znajomość języka Angielskiego w formie komunikatywnej w mowie i piśmie - inny język mile widziany
  • Swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych oraz pisania maili i wiadomości
  • Umiejętności negocjacyjne, kreatywność i rzetelność
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność organizacji pracy własnej
  • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów, przy zachowaniu standardów firmy
  • Zaangażowanie, zorientowanie na cel - limit zarobkowy nie istnieje!
  • Doświadczenie w handlu będzie dodatkowym- atutem
Twój zakres obowiązków
  • Jesteś charyzmatyczny! Nastawiony na sukces oraz duże zarobki! Mamy coś dla Ciebie!
  • Sprzedaż hurtowa towarów na skale międzynarodową
  • Tworzenie i przyjmowanie zamówień
  • Bieżąca obsługa połączeń telefonicznych, maila oraz Whatsapp
  • Zdalne prowadzenie negocjacji handlowych
  • Utrzymywanie wysokich standardów obsługi
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z partnerami handlowy
  • Stała współpraca z magazynem w obrębie przyjęć towarów i ich ewentualnych braków w naszym systemie
  • Przygotowywanie ofert handlowych, dokumentacji i kalkulacji
  • Przygotowywanie analiz i raportów - Praca w MS Excel, Word

To oferujemy
  • Pozytywną atmosferę- grupę młodych , ambitnych sprzedawców nastawionych na zysk i rozwój
  • Rozwój w firmie realizującej projekty na całym świecie, będącej jednym z liderów w swojej branży nastawionej na wzrost
  • Stabilne zatrudnienie
  • Dwa Wynagrodzenia prowizyjne + stała podstawa
  • Elastyczny grafik (praca od poniedziałku do piątku w przedziale od godz. 08.00 do godz. 19.00, przy zachowaniu 8-godzinnego dnia pracy)
  • Treningi sprzedażowy/negocjacyjny
  • Samodzielność w działaniu
  • Wyjazdy do klientów
  • Podróże służbowe
  • Wyjazdy integracyjne
  • Niezbędne narzędzia do pracy- laptop oraz telefon Iphone
  • Kartę Multisport
Informacje o firmie
O Fimie:

Piu Beauty Wholesale zajmuje się eksportem oraz importem kosmetyków na całym świecie. Od czterech lat, w których firma jest na rynku zdobyła wiele kontaktów oraz klientów na całym świecie. Jest doświadczonym sprzedawcą takich marek kosmetycznych jak L'oreal, Lumene, Maybelline, Max Factor i wielu innych. Firma bierze wielokrotnie udział w targach międzynarodowych, gdzie prezentuje swoją konkurencyjną ofertę sprzedażową kosmetyków. Piu Beauty skupione jest na traktowaniu każdego swojego klienta indywidualnie, z należytym szacunkiem i ofertą dostosowaną pod każdą jednostkę. Zależy jej na zbudowaniu trwałej relacji z klientem. Piu Beauty posiada również swoje marki gdzie exportuje je do najskrytszych zakątków na świecie
Dołącz do rodziny Piu Beauty Team!

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Oskar

579358... Wyświetl numer
p...@piube... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia Chylonia
Boleslawa Krzywoustego 6
SMS
Wyświetl numer