Starszy asystent w biurze projektowym o profilu drogowym

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Budownictwo,
Infrastruktura
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy,
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nasze wymagania:
-> doświadczenie w projektowaniu dróg min. 1 rok
-> bardzo dobra znajomość AutoCada, Civila
-> prawo jazdy kat. B,
-> umiejętność pracy z Excelem oraz Wordem.

Obowiązki:
-> zależne od doświadczenia, im bardziej samodzielna i bezbłędna osoba tym poważniejsze obowiązki i lepsze wynagrodzenie,
-> przygotowanie dokumentacji pod okiem doświadczonego projektanta w tym opracowywanie szkiców oraz rysunków technicznych,
-> udział w naradach i pomoc przy koordynowaniu prac m.in z podwykonawcami,

Oferujemy:
-> ciekawe projekty realizowane w całej Polsce,
-> zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
-> możliwość współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów,
-> dofinansowanie do karty Multisport,
-> szkolenia oraz kursy specjalistyczne,
-> swobodna i profesjonalna a przy tym miła atmosfera pracy,
-> otwieramy się na zagraniczne kontrakty,
-> wsparcie dot. praktyk do uzyskania uprawnień budowlanych.
Informacje o firmie
ViaAmbra to polska, rodzinna firma. Obecnie posiada 2 oddziały w Warszawie i Gdańsku.
Firma projektuje zarówno duże tematy jak obwodnice, drogi klasy G o wartości ponad 100mln zł jak i mniejszymi zagadnieniami w sektorze prywatnym.
Wśród projektów pozostało nam jeszcze do zrealizowania droga na pustyni i na terenach powojennych. W obu zakresach prowadzimy mniej lub bardziej intensywne rozmowy.

Generalne założenie:
Im trudniejsze zadanie tym większa przyjemność pracy a to co jest możliwe dziś zrobiliśmy już wczoraj :)

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Via Ambra

s...@inter... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Wrzeszcz