Starszy mechanik (zespół mechaników)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym lub pokrewnym
  • Min.3 letnie doświadczenie w pracy przy urządzeniach technicznych
  • Znajomość czytania rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
  • Umiejętność spawania w osłonie z gazów obojętnych (dodatkowy atut kandydata)
  • Brak przeciwskazań do wykonywania prac na wysokościach
  • Podstawowa znajomość programów MS Office
  • Prawo jazdy kat. B (dodatkowy atut kandydata)

Zadania:

  • Prowadzenie prac remontowych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i przepisami BHP, UDT, GMP i p.poż
  • Rejestracja wykonywania zleceń pracy w systemie informatycznym MAXIMO
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji prac remontowych
  • Przyjmowanie i przekazywanie zmiany zgodnie z przyjętymi ustaleniami
  • Wykonywanie przeglądów, remontów, konserwacji urządzeń zgodnie z opracowanym harmonogramem oraz wynikających z codziennych zgłoszeń zmianowych
  • Dokonywanie analiz przyczyn i skutków prostych awarii oraz określanie sposobów i metod napraw

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

Aktualizacja: 12.04.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl