Starszy Pracownik ds. Dokumentacji- Sekcja Dokumentacji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Zadaniami osoby zatrudnionej na stanowisku będzie m. in.:
  • praca z jednolitym rzeczowym wykazem akt (JRWA),
  • opracowywanie dokumentacji kat. A i B,
  • posługiwanie się przepisami kancelaryjno- archiwalnymi w zakresie archiwum zakładowego,
  • przyjmowanie, prowadzenie ewidencji, przechowywanie i udostępnianie dokumentacji,
  • szkolenie pracowników z zakresu posługiwania się JRWA.

Poszukujemy osób, które spełniają poniższe wymagania:
  • Straszy Pracownik ds. Dokumentacji z wykształceniem średnim: kurs kancelaryjno- archiwalny, min. 5 letnie doświadczenie zawodowe (archiwum zakładowe, zarządzanie dokumentacją),
  • Straszy Pracownik ds. Dokumentacji z wykształceniem wyższym: wykształcenie kierunkowe- archiwistyka, min. roczne doświadczenie zawodowe (archiwum zakładowe, zarządzanie dokumentacją),
  • znajomość JRWA oraz przepisów kancelaryjno- archiwalnych,
  • biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych,
  • znajomość języka angielskiego,
  • samodzielne, rzetelne i terminowe wykonywanie obowiązków,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Korzyści z pracy u nas:
  • zyskasz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 15:00 (wymiar etatu 7h35’),
  • benefity:
   1) dodatek za wysługę lat,
   2) Fundusz Świadczeń Socjalnych w tym tzw. „wczasy pod gruszą”,
   3) kasa zapomogowo-pożyczkowa,
   4) możliwość korzystania z systemu kafeteryjnego MyBenefit (w tym karty MultiSport).

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji uzupełnij formularz:
- kliknij APLIKUJ
lub
- otwórz link w nowym oknie https://uck.traffit.com/public/form/a/199409c8468f910534dd4db0a9d5e16c7757553d

lub
- przejdź bezpośrednio na stronę uck.pl - zakładka KARIERA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 04.06.2024