Ogłoszenie nieaktualne

Starszy referent

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy

7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ w Gdańsku poszukuje kandydatów na stanowisko STARSZEGO REFERENTA do Kancelarii Ogólnej Szpitala.

Obowiązki:
  1. Realizacja zadań związanych z właściwym obiegiem dokumentów, zgodnie z Instrukcja kancelaryjną oraz JRWA.
  2. Przyjmowanie, rejestrowanie, przechowywanie oraz przekazywanie materiałów jawnych, wysyłanych oraz wytwarzanych na potrzeby wewnętrzne wg obowiązujących przepisów.
  3. Prowadzenie urządzeń ewidencyjnych kancelarii.
  4. Kompletowanie dokumentów oraz przygotowywanie akt do archiwizacji;
  5. Obsługa elektronicznej skrzynki podawczej.
Wymagania:
  1. Minimum średnie, preferowane administracyjne.
  2. Doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej.
  3. Mile widziane doświadczenia w podmiotach związanych z ochroną zdrowia.
  4. Znajomość technik pracy biurowej.
  5. Odpowiedzialność, rzetelność, komunikatywność, wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - UMOWA NA ZASTĘPSTWO (praca w godzinach 7:00 - 14:35 od poniedziałku do piątku),
- benefity: Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (w tym "wczasy pod gruszą", kasa zapomogowo - oszczędnościowa), dodatkowe grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do karty sportowej.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres [ukryte]

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "Starszy referent".
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.