Staż fryzjerski w Salonie R. Smarz

Pełny etat
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Kosmetyka / Fryzjerstwo
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na staż w Salonie R. Smarz

Oferta skierowana dla osób po kursie abc, technikum fryzjerskim, szkole fryzjerskiej lub w trakcie nauki (zaocznie). To opcja dla osób z kierunkowym wykształceniem lecz bez praktyki. Staż jest możliwością zdobycia cennego doświadczenia, które otwiera drogę do późniejszej współpracy.

Po stażu możliwość dalszej dlugofalowej współpracy oraz awansu na samodzielne stanowisko.

Obowiązki:
- pomoc stylistom w zabiegach
- przygotowanie Klientów do zabiegów
- dbanie o czystość
- obsługa Klienta
- obsługa recepcji

Oferujemy:
- prace w salonie posiadającym silną pozycję wśróc najlepszych Stylistów i instruktorów
- przyuczenie do pracy na samodzielnym stanowisku
- rozwój zawodowy i wsparcie na każdym etapie współpracy

Możliwość rozpoczęcia stażu marzec/kwiecień.

Wejdź na nasze media społecznościowe i zobacz czym zajmuje się nasz salon

Informacje o firmie
Oferujemy 6-miesięczny staż z Urzędu Pracy z możliwością przedłużenia współpracy na stałych warunkach po odbytym stażu.

Napisz kilka słów o sobie, jak wyglądała Twoja nauka, dlaczego aplikujesz do nas itp. Skontaktuj się przez Facebook,  Instagram lub maila  [ukryte] w tytule wiadomości wpisz staż.

www.rsmarz.pl