Staż w dziale dystybucji (płatny)

Firma
Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Co Ci oferujemy?
  • Płatny staż od początku czerwca do końca września
    (tak, dobrze czytasz – płatny!)
  • Realne zadania od dnia pierwszego – u nas każdy jest pełnoprawnym graczem.
  • Mega pozytywną atmosferę, gdzie nudzie mówimy stanowcze „Nie!”
Czego szukamy w Tobie:
  • Czy masz już trochę doświadczenia w logistyce? Świetnie! Ale jeśli nie, to nic straconego – zaraź nas swoją energią.
  • Chęci do pracy, szybkiej nauki i… uśmiechu! To nasz standard
Twoje przyszłe obowiązki – czyli czym będziesz się zajmować
  1. Organizowanie transportów – aktywność skoncentrowana na terenie oddziału, ale jest tego sporo, więc umiejętność łączenia kropek to klucz do sukcesu!
  2. Dokumentacja - zlecenia, faktury, specyfikacje dostaw (brzmi poważnie, ale damy radę!).
  3. Pierwsza linia frontu – obsługa klientów odbierających towar (uśmiechaj się!) i naszych kolegów z hali produkcyjnej,
  4. Wsparcie administracyjne – bez Ciebie chaos, z Tobą porządek.
  5. Integracja działów – ponieważ razem możemy więcej.
Ekstra punkty za:
  • Zdolności organizacyjne, które mogą uratować nasz dystrybucyjny świat w sytuacjach trudnych,
  • Energię, której nie da się ukryć.
Chcesz więcej niż tylko staż? Chcesz doświadczenia, które zapamiętasz na całe życie?
Ślij CV i dołącz do naszego zespołu, gdzie co dzień dzieje się coś nowego!
Nie masz pewności czy to oferta dla Ciebie? Zadzwoń do Michała - kierownika działu
[ukryte] – opowie Ci wszystko, co chcesz wiedzieć i nawet więcej!
Investa – gdzie praca to przygoda!
Informacje o firmie
Dla Investy ważni są ludzie, efektywne procesy i ciągłe doskonalenie. Od ponad 30 lat jesteśmy zorientowani na rezultat oraz dajemy naszym pracownikom poczucie komfortu pracy, bezpieczeństwa i możliwości rozwoju. Zatrudniamy > 750 osób w aż 6 oddziałach firmy w: Pruszczu Gdańskim, Strykowie, Olsztynie, Mosznej - Parceli, Sosnowcu, Wrocławiu i Luboniu.
Przygotuj się na przygodę swojego zawodowego życia! W Investa nie tylko uczymy, ale robimy to z przytupem! Szukamy stażystów do naszego działu dystrybucji
w oddziale Pomorze, którzy są gotowi na więcej niż tylko kserowanie dokumentów.

Aktualizacja: 18.05.2024