Stażysta w dziale marketingu

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Eventy,
Marketing,
PR
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Twój zakres obowiązków:
- wsparcie przy koordynowaniu sesji fotograficznych produktowych,
- wsparcie logistyczne przy organizacji międzynarodowych targów wydarzeń oraz eventów firmowych,
- organizacja podróży służbowych,
- realizacja bieżących zadań,
- wsparcie procesów zakupowych – kontakt z podwykonawcami, zbieranie ofert, koordynacja zamówień,- udział w tworzeniu komunikacji marketingowej,
- pomoc przy przygotowaniu i realizacji projektów wewnętrznych i zewnętrznych.

Nasze wymagania:
- znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,
- sumienność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- umiejętność pracy zespołowej oraz swoboda w nawiązywaniu kontaktów,

Co możemy zaoferować:
- pracę z ciekawymi projektami i luksusowym produktem
- możliwość kontynuowania współpracy po odbyciu stażu
- pracę stacjonarną w przestrzeni biurowej w nowym obiekcie zlokalizowanym na Rudnikach w Gdańsku, ul. Tarcice 6
- elastyczne godziny pracy - możesz rozpoczynać pracę między 7:00 a 9:00
- przyjazną atmosferę -  skracamy dystans i ułatwiamy sobie komunikację ( zwracamy się do siebie po imieniu, nie mamy dress code'u)
- możliwość pracy w zgranym i świetnym 10-osobowym zespole, gdzie na co dzień wspieramy się w różnych zadaniach, a po pracy od czasu do czasu integrujemy w najlepszych miejscówkach w mieście

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64858834
  • Data wyróżnienia: 07.06.2022
  • Data wprowadzenia: 01.06.2022
  • Aktualizacja: 14.06.2022