Stażysta w dziale Zarządzania Zleceniami z językiem norweskim

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Zdalna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Nie

Nr ref: GBS0337

Dołączając do zespołu Zarządzania Zleceniami (Service Order Management) staniesz się częścią grupy Eltel. Na co dzień będziesz współpracować z naszymi międzynarodowymi oddziałami, dlatego oczekujemy umiejętności porozumiewania się w języku angielskim i norweskim na poziomie komunikatywnym.

Ty wybierasz miejsce swojej pracy – możesz pracować zdalnie lub z naszego nowoczesnego biura w centrum Gdańska, w biurowcu Tryton. Zakładamy jednak konieczność przyjazdu do biura trzy razy w miesiącu, aby zachować równowagę między relacjami online i relacjami „na żywo”.

Zakres obowiązków:
Podczas stażu będziesz wspierać w codziennych zadaniach Dział Zarządzania Zleceniami, który zajmuje się obsługą zamówień (za pośrednictwem wewnętrznego systemu EOS). Ponadto dział ten jest odpowiedzialny za udzielanie pomocy klientom oraz pracownikom (poprzez chat, email oraz telefon), kontakt z technikami w celu ustalenia przydziału i realizacji zleceń, a także kontakt z klientami firmy Eltel celem uzgodnienia szczegółów i warunków wizyt techników.

Oferujemy:
Dedykowanego „Buddy’ego”, który będzie czuwał nad Twoim wdrożeniem i sprawi że szybko poznasz tajniki pracy. Jeśli spodoba Ci się u nas, możesz rozwijać się na stanowisku młodszego specjalisty.
Ponadto:
· atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość zatrudnienia po stażu,
· elastyczne godziny pracy,
· pracę zdalną lub z biura w centrum Gdańska.

Nasze wymagania:
· język angielski - poziom B2,
· język norweski - poziom B2,
· dostępność w wymiarze minimum 3/4 etatu,
· znajomość pakietu MS Office,
· dobre umiejętności komunikacyjne,
· dokładność i uważność na detale,
· otwarta postawa, komunikatywność i pozytywne nastawienie.

Nasza firma to przede wszystkim:
· płaska struktura organizacyjna i szybkie decyzje,
· międzynarodowe środowisko pracy,
· przejrzystość i otwarta komunikacja,
· kompleksowe procesy i wysokie standardy pracy w korporacji.

Informacje o firmie
Eltel Networks jest wiodącym dostawcą usług terenowych dla sieci energetycznych, dystrybucyjnych i komunikacyjnych.

Centrum Usług Wspólnych Eltel (GSS Gdańsk) jest częścią Eltel Networks Group. Centrum zostało założone w czerwcu 2016 roku. Od tego czasu niezmiennie rozwijamy się i doskonalimy oraz wspieramy rozwój środowiska wokół nas.

Nasze biuro w Gdańsku wspiera biura lokalne w Finlandii, Szwecji, Norwegii, Danii i Niemczech w zakresie finansów, rozliczania wydatków i podróży służbowych, a także zarządzania zleceniami, administracji oraz dokumentacji.

Pracownicy GSS to wysoce wykwalifikowani specjaliści wykonujący procesy z obszarów należności (Order to Cash), zobowiązań (Procure to Pay), księgi głównej (Record to Report), rozliczania wydatków pracowniczych (Travel&Expenses), zarządzania zleceniami (Service Order Management), wsparcia administracyjnego (Administrative Support), dokumentacji technicznej (Technical Documentation) oraz projektowania (Projektanci 5G) . Nasi pracownicy mają możliwość kształtowania środowiska pracy oraz aktywnego uczestnictwa w procesie podejmowania decyzji. Ich opinie oraz proaktywna postawa są przez nas wysoko cenione.

Aktualizacja: 29.02.2024