Stażystka/stażysta w Dziale Administracji Transportu

Ogłoszenie podstawowe
Gdynia Al. Zwycięstwa 173
Al. Zwycięstwa 173
Stażystka/stażysta w Dziale Administracji Transportu Umowa o pracę, Praktyka / Staż
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Spedycja
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Jesteś studentem i szukasz miejsca, w którym możesz odbyć praktykę studencką lub staż zawodowy i mieć z tego rzeczywistą satysfakcję? Aplikuj teraz i dołącz do ekipy specjalistów, którzy naprawdę lubią swoją pracę oraz siebie nawzajem!

BFI Sp. z o.o. Sp. k., firma z branży TSL szuka stażystki/stażysty do Działu Administracji

Co możemy Tobie zaoferować:
  • możliwość odbycia płatnego trzymiesięcznego stażu w okresie lipiec-wrzesień, w nowoczesnej firmie z branży TSL , w której poza samą pracą liczą się świetna atmosfera, wzajemny szacunek oraz partnerskie relacje
  • pewność realizowania podczas stażu zadań, które pozwolą na zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności zawodowych – u nas NIE BĘDZIESZ JEDYNIE KSEROWAŁ I SKANOWAŁ DOKUMENTÓW!
  • szansę dalszego zatrudnienia po zakończeniu stażu – jeśli zaiskrzy między nami
  • możliwość poznania systemów informatycznych oraz technologii wykorzystywanych w branży TSL
  • pracę w pozytywnym i fajnym zespole, w nowoczesnym, świetnie zlokalizowanym biurze w Gdyni Redłowie
Jakie będą Twoje zadania:
Bezpośrednie wsparcie Działu Administracji Transportu w bieżących pracach, a więc:
  • kompletowanie dokumentów transportowych i ich archiwizacja;
  • Weryfikacja oraz rejestracja faktur zakupowych w programie TMS;
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie zapewnienia sprawnego i terminowego obiegu dokumentów spedycyjnych;
  • Dokonywanie rozliczeń dokumentów transportowych dostarczanych przez przewoźnika;
  • Rozwiązywanie bieżących spraw zgłaszanych przez klienta wewnętrznego i zewnętrznego.
Nasze oczekiwania:
  • status studenta
  • dyspozycyjność do odbywania stażu w pełnym wymiarze godzin (poniedziałek-piątek)
  • zaangażowanie i chęć uczenia się
  • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację
  • chęć realizacji zadań, które wymagają powtarzalności i regularności
  • skrupulatność i dokładność – umiejętność szybkiej weryfikacji przetwarzanych dokumentów
  • Twoim atutem będzie znajomość zagadnień transportowych.
Chcesz wiedzieć więcej o naszych specjalizacjach, ludziach, wartościach i kulturze organizacji? Wpadnij na naszą stronę: www.bfi.pl
Informacje o firmie
BFI to firma z branży Transport-Spedycja-Logistyka.

W BFI działamy w spedycji drogowej od 13 lat, dowożąc rezultaty każdego dnia!

W tej chwili jesteśmy ponad 100-osobowym zespołem. I to bardzo dobrym zespołem.

Codziennie pracujemy na zaufanie i zadowolenie naszych klientów. Robimy to w doskonałej atmosferze, łamiąc przy okazji wiele stereotypów dotyczących miejsca pracy. Jesteśmy ekipą od zadań specjalnych, mamy imponującą wiedzę o branży transportowej i nie wahamy się jej używać ;)

Co robimy? Dostarczamy ładunki – na czas, na miejsce i na pewno.
W naszej flocie jest 200 zakontraktowanych aut w określonych specjalizacjach. Są to: FTL plandeki, FCL kontenery, FTL ruchome podłogi, transport ekspresowy – busy do 3,5 t. oraz międzynarodowy transport chłodniczy.

Stworzyliśmy również własną flotę 7 ciągników-superbohaterów Marvela z Kapitanem Ameryką na czele!

Praca z nami daje dużo satysfakcji, ponieważ jesteśmy zaangażowani, świadomi potrzeb klientów i zmotywowani, by podnosić poprzeczki. Stawiamy na terminowość, bezpieczeństwo, konkurencyjne ceny i elastyczne warunki współpracy.

Jest jeszcze jakość wykonywanych usług, rzecz jasna – najwyższa! I to nie są puste słowa – my naprawdę skupiamy się na zadaniu, maksymalizując wysiłki.

Zajrzyj na naszą stronę i przekonaj się, jak to działa!