Stoczniowiec- budowniczy statków - Niemcy

Ogłoszenie podstawowe
BREMEN Stoczniowiec- budowniczy statków - Niemcy Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Praca za granicą
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Tak

Nr ref: EM/PS/07/24

Zadania:
  • Produkcja i montaż komponentów do budowy statków, ze szczególnym naciskiem na jakość i dokładność
  • Montaż i demontaż elementów stalowych
  • Montaż sekcji i modułów, integrowanie zespołów i poszczególnych części

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności spawalnicze
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bezpłatne zakwaterowanie (z dostępem do Internetu), dojazd do pracy, narzędzia, odzież pracowniczą oraz środki BHP
Informacje o firmie
Firma EXBUD z powodzeniem działa na rynku przez ponad 45 lat, zarówno w Polsce, jak i za granicą. W 2019 roku spółka EXBUD Konstrukcje nabyła aktywa, w tym Wytwórnię Konstrukcji Stalowych przy ul. Peryferyjnej w Kielcach i rozszerzyła transgraniczną działalność na terenie Niemiec. Dzięki oddziałowi w Niemczech, EXBUD Konstrukcje Sp. z o. o. skutecznie obsługuje kontrakty w branżach prefabrykacji, automotive, metalowej i produkcji na niemieckim rynku. Firma zapewnia nie tylko najwyższą jakość usług, lecz także przejrzystość, łatwość współpracy i minimalizację ryzyka poprzez krótkie ścieżki komunikacyjne. Działalność EXBUD to harmonijne połączenie doświadczenia i innowacyjności, co sprawia, że jesteśmy solidnym partnerem dla przedsiębiorstw zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Jako pracodawca, EXBUD oferuje stabilność, perspektywy długofalowego zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę współpracy. Nasz zespół wyróżnia się wysokimi standardami jakości, troską o bezpieczeństwo pracowników oraz wartościami takimi jak uczciwość i transparentność, tworząc atrakcyjne miejsce pracy.

Firma EXBUD z powodzeniem działa na rynku przez ponad 45 lat, zarówno w Polsce, jak i za granicą. W 2019 roku spółka EXBUD Konstrukcje nabyła aktywa, w tym Wytwórnię Konstrukcji Stalowych przy ul. Peryferyjnej w Kielcach
i rozszerzyła transgraniczną działalność na terenie Niemiec.
Dzięki oddziałowi w Niemczech, EXBUD Konstrukcje Sp. z o. o. skutecznie obsługuje kontrakty w branżach prefabrykacji, automotive, metalowej i produkcji na niemieckim rynku. Firma zapewnia nie tylko najwyższą jakość usług, lecz także przejrzystość, łatwość współpracy i minimalizację ryzyka poprzez krótkie ścieżki komunikacyjne.
Działalność EXBUD to harmonijne połączenie doświadczenia i innowacyjności, co sprawia, że jesteśmy solidnym partnerem dla przedsiębiorstw zarówno w Polsce, jak i w Niemczech.
Jako pracodawca, EXBUD oferuje stabilność, perspektywy długofalowego zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę współpracy. Nasz zespół wyróżnia się wysokimi standardami jakości, troską o bezpieczeństwo pracowników
oraz wartościami takimi jak uczciwość i transparentność, tworząc atrakcyjne miejsce pracy.

Aktualizacja: 03.07.2024