Stolarz meblowy

Ogłoszenie podstawowe

Stolarz meblowy

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Poszukujemy do pracy w stolarni osoby Z DOŚWIADCZENIEM w produkcji i montażu mebli (obróbka MDF, fornir, drewno, płyta meblowa).

Wymagana znajomości podstaw rysunku technicznego, obsługi maszyn i urządzeń stolarskich (pilarka, szlifierka, okleiniarka, prasa) oraz doświadczenie w zakładzie o zbliżonym profilu działalności. Mile widziana znajomość obróbki płyt akrylowo-mineralnych (Corian/Staron).

Firma MILMAN działa na rynku prawie 20 lat. Posiadamy własny park maszynowy, lakiernię, samochody dostawcze. Zatrudniamy w większości młodych ludzi, którzy mogą liczyć na stabilne warunki pracy, możliwość rozwoju, szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: i...@milma... Wyświetl e-mail . Przyjmujemy podania od wszystkich zainteresowanych osób.

Więcej informacji o firmie: www.milman.pl
ul. Wiśniewskiego 20/B1-10, 81-335 Gdynia
tel. 509977... Wyświetl numer
Informacje o firmie
Milman - manufaktura stolarska, oferuje klientom wysokiej klasy meble na zamówienie. Funkcjonalne i niezawodne. Praktyczne, na miarę. Dbamy o jakość wykonania, wysokie standardy pracy i kulturę w obsłudze klientów.

Stosowane przez nas „inteligentne” rozwiązania pozwalają zapewnić komfort w przechowywaniu produktów we wszystkich strefach mieszkania oraz maksymalnie wykorzystać istniejącą przestrzeń użytkową. W produkcji stosujemy wszelkie dostępne dziś techniki meblarskie i materiały, które m.in. pozwalają idealnie dostosować kolorystykę elementów wewnętrznych do zewnętrznego designu.

Dysponujemy doświadczonym i zgranym zespołem stolarzy oraz własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym i lakiernią.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę

Numer ogłoszenia: 63252881

Aktualizacja: 26.01.2024

Zgłoś

MILMAN

509977... Wyświetl numer
i...@milma... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij

Lokalizacja

Adres
Gdynia Śródmieście
Wiśniewskiego 20/B1-10
Zadzwoń SMS
Wróć do góry