Straszy inspektor

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk
Podwale Przedmiejskie 30
straszy inspektor Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: 06/24

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
1. Realizowanie zadań wynikających z przepisów dot. koordynacji systemów zabezpieczeń społecznych w części dotyczącej zasiłków dla osób bezrobotnych w krajach EOG, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii oraz państw, z którymi Rzeczpospolita Polska zawarła dwustronne umowy międzynarodowe o zabezpieczeniu społecznym, a w szczególności:
- prowadzenie postępowania administracyjnego w sprawach o przyznanie zasiłku dla osób bezrobotnych na zasadach dot. zabezpieczeń społecznych, w tym przygotowywanie decyzji administracyjnych;
- wykonywanie czynności administracyjnych, w tym podpisywanie decyzji z upoważnienia Marszałka Województwa Pomorskiego.
2. Współpraca przy realizacji zadań:
- prowadzenie spraw o wydanie odpowiednich dokumentów w sprawach świadczeń z tytułu bezrobocia dot. potwierdzania okresów zatrudnienia, ubezpieczenia oraz pracy na własny rachunek,
- wydawanie odpowiednich dokumentów w sprawach windykacji świadczeń z tyt. bezrobocia,
- wydawanie zaświadczeń dot. członków rodzin osób bezrobotnych, którzy muszą być uwzględnieni przy naliczeniu świadczenia,
- wydawanie odpowiednich dokumentów w sprawach świadczeń z tytułu bezrobocia dot. transferu zasiłku dla osób bezrobotnych z krajów,
- stwierdzanie zachowania prawa do zasiłku dla bezrobotnych nabytego w Rzeczypospolitej Polskiej przez bezrobotnego udającego się do innego państwa członkowskiego.

Szczegóły oferty i sposób aplikowania:

Aktualizacja: 19.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku

583264... Wyświetl numer
k...@wup.g... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Wyświetl numer