Stworzenie dla firmy e-commerce, sklep internetowy, allegro

Ogłoszenie nieaktualne

Stworzenie dla firmy e-commerce, sklep internetowy, allegro

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto (do)
6000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Architektura,
Programowanie,
Zarządzanie projektami
Poziom stanowiska
Specjalista,
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak

Otwarcie sprzedaży B2B i B2C na na portalu allegro business, zbudowanie sklepu internetowego w oparciu o istniejącą stronę www na Wordpress, inne rozwiązania e-commerce. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w podobnym projekcie. 

 
Informacje o firmie

Firma RADWAN powstała w 1997 roku. Przez wszystkie te lata działamy nieprzerwanie w branży wentylacji domów, basenów, przemysłowej kontroli wilgoci i pomp ciepła. Dostarczamy naszym klientom najlepsze dostępne na rynku osuszacze powietrza, wszelkie rodzaju pompy ciepła: basenowe, przemysłowe i inne oraz świadczymy wszelkie usługi związane z wentylacją.
Szeroka oferta
W ofercie posiadamy:
– urządzenia do osuszania – osuszacze powietrza standardowe oraz osuszacze basenowe, w tym centrale basenowe do kontroli temperatury i wilgotności, osuszacze niskotemperaturowe i sorpcyjne, z nowoczesnymi systemami odzysku energii
– urządzenia wentylacyjne – centralne wentylacyjne, rekuperatory, centrale dachowe typu rooftop typu „all-in-one”
– urządzenia klimatyzacyjne –  agregaty wody lodowej, agregaty freonowe
– pompy ciepła dużej mocy – w tym modele powietrzne, gruntowe, hybrydowe, gotowe rozwiązania kotłowe, także akcesoria do sterowania, bufory i zasobniki
– urządzenia do odzysku ciepła
Profesjonalizm i długoletnie doświadczenie
Posiadamy wielu zadowolonych klientów, dla których mieliśmy przyjemność pracować. Nasza siła tkwi w zespole profesjonalistów, którzy mają ogromne doświadczenie i wiedzę, dlatego staliśmy się firmą tak rozpoznawalną.
Zaufali nam nie tylko klienci, ale też producenci sprzętu. Dzięki temu jesteśmy generalnym polskim przedstawicielem firm HidROS, DehuTech i ACM Kalte Klima. Wiele lat pracy nauczyło nas rozpoznawać dobrej jakości, niezawodny sprzęt i takie właśnie urządzenia Państwu oferujemy. Mamy świadomość, jak ważna jest jakość wykonywanych przez nas usług, dlatego do każdego zlecenia pochodzimy z dużym zaangażowaniem i starannością, dbamy o każdy detal, aby mogli Państwo cieszyć się doskonałą wentylacją zarówno w domu, jak i w firmie.
Ponadto stworzyliśmy dla Państwa autorskie, innowacyjne rozwiązania z dziedziny wentylacji hybrydowej oraz rekuperacji do zastosowań w budownictwie jedno- i wielorodzinnym oraz w obiektach użyteczności publicznej, którym nadaliśmy markę RAYAN.
Służymy wszechstronną pomocą przy doborze urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła. Szczególnie duże doświadczenie posiadamy we wszystkich zagadnieniach związanych z kontrolą wilgotności w przemyśle oraz w obszarze nowoczesnych koncepcji systemów grzewczo-chłodniczych opartych o pompy ciepła.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 16.04.2024

Wróć do góry