Stylistka paznokci, kosmetyczka

Ogłoszenie maxi

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Kosmetyka / Fryzjerstwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukiwana !
stylistka paznokci i kosmetyczka ! Od zaraz !
Do salonu fryzjersko - kosmetycznego.

Odezwiemy się tylko do osób, które spełniają nasze wymagania.

Wymagamy:
- wykonywania przedłużania paznokci metodą żelową i/lub akrylożelową

- wykonywania manicure kosmetycznego z malowaniem zwykłym lakierem jak i hybrydą
- tempa pracy - np. Manicure hybrydowy frezarkowy ze ściąganiem poprzedniej stylizacji i obrobieniem skórek  do max 90min
- wykonywanie zabiegów kosmetycznych
- wykonywanie pedicure
- wykonywanie henny, mile widziana laminacja brwi, lifting i przedłużanie rzęs
- obowiązkowości
- punktualności
- dyspozycyjności
- wysokiej kultury osobistej
- umiejętności pracy w grupie
- zaangażowania w rozwój salonu

Obowiązki:
- utrzymywanie stanowiska i salonu w czystości - praca to nie tylko wykonywanie usług
- utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
- wykonywanie zabiegów zgodnie z wymogami
- utrzymywanie dobrych relacji między współpracownikami salonu

Oferujemy:
- praca od już - duże grono Klientów do przejęcia !

- płaca zawsze na czas
- wynagrodzenie - wysoki procent od utargu netto
- jesteśmy salonem partnerskim Victorii Vynn - mile widziana znajomość marki, ale nie jest to wymóg.

Informacje o firmie
Pracujemy na produktach Victoria Vynn - jesteśmy salonem partnerskim :) Duża baza Klientów salonu.
Jeśli miała/eś salon i musiałaś/eś zamknąć - wał śmiało. Dogadamy się.
Wynagrodzenie uzależnione jest od Twoich umiejętności i chęci pracy. Wysoki procent od utargu netto.

Aktualizacja: 16.04.2024