Ogłoszenie nieaktualne

Stylistka paznokci

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
3500 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kosmetyka / Fryzjerstwo,
Uroda / Rekreacja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Praca pod okiem instruktora stylizacji paznokci !
Dolacz do naszego teamu w Raj Beauty Center !

Zakres obowiązków:
- Wykonywanie manicure/pedicure/spa dla dłoni i stóp na najwyzszym poziomie
- Zachowanie czystości w salonie i na swoim stanowisku pracy
- Sterylizacja narzędzi
- Chęć rozwoju oraz doskonalenie swoich
umiejętności

Wymagania:
- Umiejętność pracy frezarką
- Umiejętność przedłużania paznokci metodą żelową
- Umiejętność wykonywania klasycznych i nowoczesnych zdobień
- Precyzja, dbałość o szczegóły i estetyka pracy
- Pozytywne nastawienie oraz umiejętność nawiązywania relacji z klientami
- Punktualność
- Miła aparycja
- Mile widziane doświadczenie w pracy salonowej

Oferujemy :

- System premiowy
- Elastyczny czas pracy
- W pełni wyposażone stanowisko pracy z najwyżej jakości produktami
- Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji pod okiem instruktora
- Dużą bazę klientek
- Pracę w miłej atmosferze
- możliwa współpraca b2b
- umowa zlecenie/ o pracę

O nas
Raj powstał z myślą o kobietach, które chcą profesjonalnie i kompleksowo zadbać o swoje dłonie oraz stopy.

Dbamy o komfort naszych Klientek – zaczynając od usług na najwyższym poziomie, profesjonalnej obsługi, pysznej kawy, nie zapominając o wystroju naszego salonu.

Jeśli jesteś prawdziwą pasjonatką w dziedzinie stylizacji paznokci i pragniesz dołączyć do naszego rajskiego teamu wyślij swoje CV oraz zdjęcia wykonanych stylizacji.

Aktualizacja: 19.03.2024