SurfBurger - pracownik lokali w Gdańsku 23,50-26 zł na rękę

Ogłoszenie nieaktualne

SurfBurger - pracownik lokali w Gdańsku 23,50-26 zł na rękę

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna
Status studenta
Tak
Rekrutacja online
Tak

Surf Team prowadzi nabór do swojego zespołu!


SurfBurger to firma, która działa nieprzerwanie od 8 lat na trójmiejskim rynku gastronomicznym. Nasze lokale pojawiły się już w  dziesięciu miejscach na terenie całego Trójmiasta, a my nadal nie przestajemy się rozwijać! Wielokrotnie udowadnialiśmy, że mamy wielkie serca angażując się w liczne akcje charytatywne – a to wszystko dzięki wsparciu tak licznie odwiedzających nas trójmiejskich głodomorów.

Nasz zespół to przede wszystkim młodzi, energiczni ludzie. Cenimy sobie różnorodność i otwartość. Wśród nas są przyszli nauczyciele, prawnicy, mechanicy i ciągle poszukujący swojej drogi. Dowodzi to, że bezproblemowo połączysz codziennie obowiązki na uczelni lub w szkole z pracą w naszej załodze. Grafik układamy co tydzień, abyś mógł dowolnie manewrować ilością zmian i wolnego czasu. 

Nie masz jeszcze doświadczenia? Nie szkodzi! Każdy z nas kiedyś zaczynał, dlatego wypracowany przez lata system szkoleń sprawnie przygotuje Cię do poprawnego wykonywania swoich obowiązków.

Zakres obowiązków obejmuje przede wszystkim przygotowywanie naszych słynnych burgerów zgodnie z wypracowanymi standardami, a także obsługa odwiedzających nas gości i wydawanie im przygotowanych posiłków.

Naszej załodze oferujemy wynagrodzenie od 23 do 26 zł/h. Praca w Surfburgerze to również stabilizacja – podczas lockdownu utrzymaliśmy wszystkie miejsca pracy. Surf Team to od wielu lat rodzina, która zawsze gotowa jest na przyjęcie nowych członków.  
Jeśli chcesz dołączyć do nas i razem z nami współtworzyć kultowe miejsce na mapach trójmiejskiej gastronomii, nie zwlekaj!

Prześlij nam swoje CV!

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64917861
  • Data wyróżnienia: 18.05.2023
  • Data wprowadzenia: 15.07.2022
  • Aktualizacja: 06.09.2023
Wróć do góry