Sushi Master/ Kucharz

Ogłoszenie mini
Sopot Sushi Master/ Kucharz Umowa o pracę, Umowa zlecenie
obserwuj

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Obowiązki:
  • Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi standardami.
  • Zapewnianie jakości i estetyki serwowanych dań.
  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy.
  • Praca w zespole.
  • Przygotowywanie składników do gotowania.
  • Kontrola jakości żywności i zapasów.
  • Obsługa klientów.
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny.
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku sushi master.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dyspozycyjność.
  • Aktualne uprawnienia sanitarno-epidemiologiczne.- mile widziane
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym.
Informacje o firmie
Poszukujemy osób na stanowisko Sushi Master, Kucharz.
Praca od zaraz w Sopocie, elastyczny grafik,

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez S-STUDIO SP. Z O. O. z siedzibą w: BOHATERÓW MONTE CASSINO 63/1, 81-767 Sopot (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

KONRAD REPIŃSKI

A...@TACC.PL Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Sopot