Szef Kuchni Restauracja Filharmonia

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

**Ogłoszenie o Pracę**
**Stanowisko:** Szef Kuchni

**Lokalizacja:** Restauracja Filharmonia, Gdańsk

Restauracja Filharmonia w Gdańsku poszukuje doświadczonego i kreatywnego Szefa Kuchni, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli masz pasję do gotowania, umiejętność kierowania zespołem oraz chcesz być częścią prestiżowej restauracji, zapraszamy do aplikowania!

**Obowiązki:**
- Planowanie i przygotowywanie wyjątkowych menu
- Nadzór nad całym procesem kuchennym, w tym zakupem i przygotowaniem składników
- Kierowanie zespołem kuchennym, dbając o efektywną współpracę
- Zapewnienie wysokiej jakości potraw i zgodność z standardami restauracji

**Wymagania:**
- Doświadczenie na stanowisku Szefa Kuchni
- Kreatywność w kreowaniu nowych dań
- Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i zasobami
- Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, inspirujące środowisko pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego. Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz być częścią zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny na nasz adres email.

Restauracja Filharmonia to miejsce, gdzie sztuka gotowania spotyka się z muzyką smaków. Dołącz do nas i wspólnie twórzmy kulinarne arcydzieła!

*Restauracja Filharmonia zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.*

Aktualizacja: 08.02.2024