Szef / Szefowa kuchni

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Śródmieście
Targ Rybny 9
Szef / Szefowa kuchni Umowa o pracę
obserwuj

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Wymagania:
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży gastronomicznej.
  • Wysokie umiejętności w przygotowywaniu dań kuchni polskiej.
  • Doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych dań oraz zarządzaniu menu.
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zapasami i kontrolowania kosztów operacyjnych kuchni.
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (książeczka sanepidowska).

Obowiązki:
  • Wprowadzanie nowych technik kulinarnych oraz eksperymentowanie z nowymi kombinacjami smaków.
  • Tworzenie i rozwijanie sezonowych menu, dostosowanych do preferencji klientów oraz dostępności lokalnych produktów.
  • Nadzór nad jakością oraz innowacyjnością serwowanych dań.
  • Odpowiedzialność za zamawianie, przechowywanie i efektywne wykorzystanie składników.
  • Kontrola kosztów oraz minimalizacja marnotrawstwa.
  • Współpraca z zespołem obsługi w celu zapewnienia doskonałej jakości obsługi klienta.
  • Aktywny udział w tworzeniu atrakcyjnego wizerunku restauracji, w tym udział w inicjatywach marketingowych.

Oferta:
  • Realny wpływ na rozwój i strategię kulinarnej marki restauracji, co daje szansę na wyrażenie własnej wizji i kreatywności.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełny etat.
  • Praca w sercu Gdańska, w miejscu pełnym historii i kultury, co stanowi dodatkową inspirację dla każdego kulinarnego artysty.
  • Benefity: zniżki na firmowe produkty i usługi, kawa/herbata.
Informacje o firmie
Tawerna Dominikańska to renomowana restauracja z ponad 20-letnią tradycją, położona w sercu historycznego Gdańska. Specjalizujemy się w autentycznej kuchni polskiej, oferując naszym gościom wyjątkowe doznania kulinarne w otoczeniu pełnym historii i kultury. Nasza restauracja to nie tylko miejsce, gdzie można delektować się doskonałymi potrawami, ale także cieszyć się niepowtarzalną atmosferą nad Motławą, z widokiem na Polską Filharmonię Bałtycką i zabytkowe statki.
Nasza misja to zachwycanie gości tradycyjnymi smakami w nowoczesnym wydaniu, dbając o najwyższą jakość składników i profesjonalną obsługę. Zapraszamy do wspólnej kulinarnej podróży, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tawernę Dominikańską z siedzibą w Gdańsku, ul. Targ Rybny 9, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Przesyłając swoją aplikację, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby tego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Tawernę Dominikańską. Moje dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż dwa lata od zakończenia bieżącego procesu rekrutacyjnego. Mam prawo do wglądu w moje dane osobowe, ich poprawiania, usunięcia oraz cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie.

Aktualizacja: 21.08.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Beata

531703... Wyświetl numer
t...@wp.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
SMS
Wyświetl numer