Szef / Szefowa magazynu surowców płynnych

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku: logistyka, zarządzanie łańcuchem dostaw lub pokrewne
  • Doświadczenie w kierowaniu obszarem gospodarki magazynowej
  • Doświadczenie w zakresie obsługi systemów informatycznych wspierających współczesne zarządzanie gospodarką magazynową
  • Dobra znajomość języka angielskiego (znasz słownictwo specjalistyczne)
  • Mile widziane umiejętności techniczne
  • Uprawnienia do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych do materiałów niebezpiecznych klas 3,6.1,8 wg. ADR
  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych
  • Uprawnienia do obsługi dźwigów towarowych
  • Znajomość MS Office oraz innych niezbędnych narzędzi
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i zdolność komunikacji

Zadania:

  • Zabezpieczenie i nadzór nad właściwymi warunkami magazynowania, przyjmowania i wydawania materiałów oraz surowców
  • Reprezentowanie podległego obszaru podczas audytów oraz inspekcji zarówno w języku polskim jak i angielskim
  • Odpowiedzialność za budowanie i motywowanie kilkuosobowego zespołu doświadczonych operatorów i specjalistów
  • Koordynowanie pracy zespołu, ustalanie priorytetów i rozdzielanie zadań
  • Ciągłe wychodzenie z inicjatywą rozwoju dla swoich pracowników oraz wspieranie ich w realizacji celów rozwojowych
  • Tworzenie i realizacja budżetu dla podległego obszaru
  • Koordynowanie przygotowań urządzeń do kontroli w celu uzyskania pozwoleń na użytkowanie wystawionych przez UDT i TDT
  • Planowanie, inicjowanie oraz nadzorowanie projektów inwestycyjnych i remontowych w podległym obszarze oraz współpraca w tej kwestii z działami Utrzymania Ruchu, Mediów, Elektryków
  • Odpowiedzialność za współpracę, budowanie stabilnych relacji i optymalizację procesów pomiędzy działami Transportu, Zakupów, Produkcji, KJ oraz ZJ
  • Ciągłe aktualizowanie, optymalizację i tworzenie nowych procesów, procedur oraz instrukcji w Dziale Magazynów API
  • Odpowiedzialność za terminowe zaopatrzenie podległego obszaru w materiały eksploatacyjne i środki ochrony osobistej

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

Aktualizacja: 30.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

POLPHARMA S.A.

Lokalizacja

Adres
Starogard Gdański

Ogłoszenie z portalu

praca.pl