Ogłoszenie nieaktualne

Szkutnik

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie szkutnika/szlifierza/laminiarza
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • zdolności manualne
  • dokładność i precyzja
  • gotowość do pracy zmianowej, dyspozycyjność

Opis stanowiska

  • trasowanie kształtów poszczególnych elementów i ich wycinaniem ręcznym lub maszynowym
  • rozmierzanie, docinaniem/dopasowywaniem i montażem elementów na jednostce, zgodnie z rysunkiem technicznym
  • wykonywanie drobnych prac laminiarskich
  • obróbka elementów z laminat

Oferujemy

  • możliwość tworzenia wyjątkowych, luksusowych produktów
  • umowę o pracę lub umowę B2B
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • nagrodę za polecenie kompetentnych osób do pracy
  • dodatek relokacyjny
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • prywatna opieka medyczna za symboliczną złotówkę
  • dofinansowanie pakietu Multisport w wysokości 80%
  • możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji

Aktualizacja: 24.04.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl