Ogłoszenie nieaktualne

Szlifierz - Laminiarz

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania

  • chęć i gotowość do przyuczenia – nie wymagamy doświadczenia
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym
  • zdolności manualne, precyzja
  • sprawność fizyczna oraz gotowość do pracy z chemią
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • jeśli nie znasz języka polskiego to wymagamy komunikatywnej znajomości języka rosyjskiego lub ukraińskiego

Opis stanowiska

  • szlifowanie i obróbka ręczna i maszynowa elementów kompozytowych
  • obsługa narzędzi szlifujących
  • proste prace pomocnicze

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – obecnie zatrudniamy ok 2 tys. pracowników i zwiększamy ilość miejsc pracy w związku z kolejnymi zamówieniami
  • dajemy możliwość nawiązania współpracy w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • gwarantujemy wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w godzinach 6.00-14.15 oraz 13.30-21.45, w tym 30-minutowa przerwa
  • dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc
  • dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto
  • atrakcyjny program poleceń pracowniczych do 1000 zł/os
  • zapewnimy Tobie i Twoim bliskim możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie już od 35 zł/os
  • prywatną opiekę medyczną LUXMED za 1 zł
  • kartę Multisport od 19 zł netto
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • pakiet relokacyjny

Aktualizacja: 24.04.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl