Szlifierz metali / Шлифовщик по металлу

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Młyniska Szlifierz metali / Шлифовщик по металлу Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Produkcja,
Przemysł,
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: SZLIF/2024

Obowiązki:
  • Szlifowanie i oczyszczanie elementów na stanowiskach stacjonarnych
  • Wykonywanie prac szlifierskich pod nadzorem na sekcjach przestrzennych.
  • Przygotowanie powierzchni do malowania zgodnie ze standardem „P3” normy wg EN ISO 8501-3
  • Wyznaczanie niezgodności powierzchniowych niespełniających poziomu jakości / akceptacji.
  • Opcjonalnie: Wykonywanie powierzchniowych napraw spawalniczych
Wymagania:
  • 1 rok praktyki przy szlifowaniu elementów konstrukcji stalowych/kadłubów okrętowych
  • Znajomość norm, standardów wykonania i instrukcji technologicznych dotyczących przygotowania powierzchni stalowej do malowania.
  • Mile widziany certyfikat naprawiacza/spawacza łukowego
  • Mile widziane zaświadczenie o ukończeniu kursu obsługi palników tlenowych
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia/umowy o dzieło lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, umiejętności i formy zatrudnienia;
  • Wynagrodzenia wypłacane są wyłącznie na konto bankowe do 20-go każdego miesiąca;
  • Możliwość szkoleń oraz podniesienia kwalifikacji dla pracowników;
  • Pomoc w zakwaterowaniu na terenie Gdańska
  • Odzież i buty robocze na koszt pracodawcy
RUS:
Обязанности:
  • Шлифование и очистка элементов на стационарных местах
  • Выполнение шлифовальных работ под присмотром на пространственных секциях.
  • Подготовка поверхностей к покраске в соответствии со стандартом «P3» в соответсвии нормы EN ISO 8501-3
  • Определение несоответствий поверхностей, не удовлетворяющих уровню качества /приемки.
  • Опционально: Выполнение поверхностных сварочных исправлений
Ожидания от кандидата:
  • 1 год практики по шлифовке элементов стальных конструкций/корпусов судов
  • Знание норм, стандартов выполнения и технологических инструкций по подготовке стальной поверхности к покраске.
  • Желателен сертификат сварщика дуговой сваркой
  • Желательно удостоверение о прохождении курса по работе с кислородными горелками
Предлагаем:
  • Стабильное трудоустройство на основании официального трудового договора
  • Достойную оплату в зависимости от опыта, умений и вида трудового договора;
  • Выплату всей заработной платы на банковский счет максимально до 20 числа каждого месяца;
  • Помощь в легализации быта;
  • Предоставление жилья;
  • Рабочую одежду и обувь бесплатно;
Informacje o firmie
Manbroker Sp. z o.o dla realizacji dużych projektów z produkcji konstrukcji stalowych dla przemysłu offshore, energetyki wiatrowej, konstrukcji infrastrukturalnych oraz okrętownictwa, poszukuje szlifierzy konstrukcji stalowych.

RUS:
Manbroker Sp. z o.o для реализации крупных проектов по производству стальных конструкций для офшорной промышленности, ветроэнергетики, инфраструктурных сооружений и судостроения ищет шлифовщиков по металлу

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu oraz załączonej do niego dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb procesów rekrutacji prowadzonych przez Manbroker Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-308), ul. Macierzy Szkolnej 4, w tym na udostępnienie ww. danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych.

Aktualizacja: 28.05.2024