Ogłoszenie nieaktualne

Szlifierz

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Praca dla szlifierzy z doświadczeniem oraz dla początkujących do przyuczenia na terenie Stoczni Gdańskiej (STOCZNIA KARSTENSEN) zajmujemy się prefabrykacją i montażem konstrukcji stalowych.
Poszukujemy do naszego zespołu osób, które chcą pracować na w/w stanowisku.
OFERUJEMY:
-Terminowe oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
-Praca w Gdańsku (STOCZNIA KARSTENSEN)
-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej preferowanej przez pracownika formie zatrudnienia.
-Profesjonalne narzędzia pracy.

WYMAGAMY:
-Dyspozycyjność
-Zaangażowanie i motywacja do pracy
-Wykonywanie powierzonych zadań

OPIS STANOWISKA:
 Praca polega na przygotowywaniu elementów do spawania.

Aktualizacja: 03.10.2023