Ogłoszenie nieaktualne

Szlifierz

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Szlifierz

Miejsce pracy: Chwaszczyno k/Gdyni
Region: pomorskie

Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • Umiejętność w zakresie obsługi szlifierek narzędziowych na płasko i na okrągło  (szlifowanie, polerowanie, docieranie)
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz pracy z dokumentacją konstrukcyjną
  •  Samodzielność, komunikatywność, elastyczność, inicjatywa, dynamizm działania, współpraca w grupie, zarządzanie czasem

Zakres obowiązków:
  • ustawianie i obsługę szlifierek narzędziowych na płasko i na okrągło
  •  Szlifowanie wałów i otworów, stożków, płaszczyzn, kątów, kanałków
  •  Obsługa stołu uchylnego przy obróbce kątów
  •   Obsługa przyrządów pomiarowych
  •  Bliska współpraca z działem konstruktorów

Oferujemy:
  • Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilna pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • Ciekawą pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach realizowanych na całym świecie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników i wkładu pracy
  • Umowę o pracę na cały etat,
  • Możliwość stałego podwyższania kwalifikacji
Budowę długofalowej ścieżki kariery

Dlaczego warto u nas pracować?

Ważna jest dla Ciebie pasjonująca i rozwijająca praca w środowisku  prototypowych narzędzi ?

Dołącz do naszego zespołu!

 Jesteśmy zawsze otwarci na utalentowanych ludzi!
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na e-mail:
[ukryte]

Informacje o firmie
Z.P.ALEXANDER w Chwaszczynie k/Gdyni  to jedna z wiodących firm produkujących zabawki, z wyodrębnionym działem narzędziowym.
Narzędziownia specjalizuje się w produkcji: form wtryskowych do tworzyw sztucznych, tłoczników, wykrojników oraz różnego oprzyrządowania technologicznego. Narzędziownia wykonuje także zautomatyzowane linie montażowe uchwyty krępowniki, sprawdziany i testery.
Od wielu lat dostarczamy nasze wyroby do firm z branży automotive, opakowań, urządzeń pomiarowych, gospodarstwa domowego, zabawek itp.
Posiadamy w Chwaszczynie k/Gdyni nowoczesną fabrykę, Jesteśmy firmą innowacyjną i stale inwestującą w rozwój (w tym w pracowników) i obsługę naszych Klientów. Posiadamy szereg certyfikatów i wyróżnień, w tym m. innymi ISO 9001:2009

Prosimy o umieszczenie w przesyłanym CV następującego oświadczenia:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w CV, w szczególności numeru telefonu, adresu e-mail oraz zamieszczonego w cv zdjęcia (wizerunku) dla potrzeb prowadzonego procesu rekrutacji na stanowisko w firmie Zakład Produkcyjny ALEXANDER Piotr Pundzis, ul. Telewizyjna 19, 80-209 Chwaszczyno, NIP: 5891439727, Regon: 191477745.

Aktualizacja: 05.12.2023