Szukamy 1 spawacza 141 stal nierdzewna do Norwegii

Ogłoszenie nieaktualne

Szukamy 1 spawacza 141 stal nierdzewna do Norwegii

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Praca za granicą
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak
Praca za granicą
Tak

Szukamy 1 spawacza 141 stal nierdzewna do Norwegii, niedaleko Ålesund. Praca od 15.04 na 4 tygodnie lub na stałe. Spawanie głównie rur i komponentów. Wymagamy dużego doświadczenia, komunikatywna znajomość języka angielskiego, mile widziane umiejętności spawalnicze w metodach 111 /136. Stawka 230 nok/h brutto + dieta 98 nok za dzień, 50-54 godzin pracy tygodniowo. Bezpłatne zakwaterowanie, zagwarantowany transport na miejscu. Firma opłaca bilety lotnicze. Rotacje 4/2. Płatności co miesiąc. Zatrudnienie przez firmę norweską na warunkach norweskich. Kandydaci zainteresowani podjęciem pracy proszę o podesłanie aplikacji na adres [ukryte] z dopiskiem w temacie: “1 spawacz 141 – Norwegia”.
Jest to oferta pracy tymczasowej wg przepisów EU. Agencja Pośrednictwa Pracy nr 12588, Daniel Jurkiewicz
Proszę dodaj do wiadomości wysłanej do nas notę: “Zgadzam się na przetwarzanie moich danych dla obecnej i przyszłych rekrutacji”.
Co kilka dni zamieszczamy na findworker.pl nowe ogłoszenia dotyczące pracy dla pracowników z Polski w firmach skandynawskich w Danii, Norwegii, Finlandii, Szwecji oraz w Holandii, Niemczech i Belgii. Oferty pracy w firmach zagranicznych na prace budowlane, stoczniowe i prace fizyczne w gospodarstwach rolnych. Wejdź na findworker.pl i naciśnij Lubię to, aby widzieć nowe oferty na swoim facebooku.

Data dodania ogłoszenia: 09.04.2024

Wróć do góry