Szukamy 2 monterów wentylacji - Dania, praca w Zelandii

Ogłoszenie nieaktualne

Szukamy 2 monterów wentylacji - Dania, praca w Zelandii

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo,
Wykonawcy budowlani
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak
Praca za granicą
Tak

Szukamy 2 monterów wentylacji - Dania, praca w Zelandii, 100 km na zachód od Kopenhagi. Praca od 04.12. na długi okres czasu (po 6 miesiącach pracy możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie duńskiej). Wymagane doświadczenie, mile widziane własne auto oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego. Stawka 73 zł/h netto, 46-60 godzin tygodniowo. Zakwaterowanie odpłatne koszt 100 dkk/dzień (3000 dkk/mc) - pokoje pojedyncze. Płatności raz w miesiącu, 10 dnia następnego miesiąca za poprzedni miesiąc. Po 2 tygodniach jednorazowa zaliczka 3000 dkk. Średnie zarobki netto po odliczeniu kosztów zakwaterowania ok 14000-15000 zl/mc netto. Zatrudnienie przez firmę polską. W razie zainteresowania proszę o kontakt lub wysłanie cv na adres [ukryte] z dopiskiem “2 monterów wentylacji - Dania”.
Jest to oferta pracy tymczasowej wg przepisów EU. Agencja Pośrednictwa Pracy nr 12588, Daniel Jurkiewicz
Proszę dodaj do wiadomości wysłanej do nas notę: “Zgadzam się na przetwarzanie moich danych dla obecnej i przyszłych rekrutacji”.
Co kilka dni zamieszczamy na findworker.pl nowe ogłoszenia dotyczące pracy dla pracowników z Polski w firmach skandynawskich w Danii, Norwegii, Finlandii, Szwecji oraz w Holandii, Niemczech i Belgii. Oferty pracy w firmach zagranicznych na prace budowlane, stoczniowe i prace fizyczne w gospodarstwach rolnych. Wejdź na findworker.pl i naciśnij Lubię to, aby widzieć nowe oferty na swoim facebooku

Numer ogłoszenia: 65529590

Wróć do góry