Szukamy pozytywnej osoby niekoniecznie z dużym doświadczeniem! Kucharz

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
28 - 35
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak
Rekrutacja online
Tak

Stanowisko: Pizzerman/Kucharz

Lokalizacja: Obrzeża Gdańska

Opis stanowiska:
Poszukujemy osoby do pracy jako Pizzerman/Kucharz, która dołączy do naszego zespołu na obrzeżach Gdańska. Nie wymagamy dużego doświadczenia, ale oczekujemy elastyczności godzinowej i chęci do nauki. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie pizzy i innych dań kuchni włoskiej zgodnie z naszymi standardami.
Obowiązki:
  • Przygotowywanie ciasta, sosów i składników do pizzy zgodnie z przepisami
  • Obsługa pieca do pizzy i pieczenie pizzy
  • Utrzymywanie porządku i czystości w kuchni
  • Współpraca z zespołem kuchennym w celu zapewnienia sprawnego przebiegu pracy
  • Gotowość do nauki i dostosowywania się do zmieniających się potrzeb restauracji
Wymagania:
  • Elastyczność godzinowa, gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym wieczorami, weekendami i świętami ale również zmiany tylko w tygodniu lub popołudnia
  • Chęć nauki i rozwoju zawodowego w branży gastronomicznej
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy
  • Mile widziany status studenta
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat na obrzeżach Gdańska
  • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego w przyjaznym środowisku pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Premie uznaniowe
  • Możliwość nadgodzin lub pracy na mniej niż etat
Jeśli jesteś osobą elastyczną godzinowo i chętnie podejmiesz wyzwanie w kuchni, prześlij swoje CV.

Termin składania aplikacji: otwarta

Aktualizacja: 15.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Mateusz

a...@gmail... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk