Tapicer/pomoc tapicera

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Zakres obowiązków
  • Tworzenie indywidualnie zaprojektowanych mebli tapicerowanych
  • Wycinanie i przygotowywanie materiałów zgodnie z wymaganiami projektu
  • Przygotowanie materiałów tapicerskich
  • Obsługa pistoletu tapicerskiego i innych narzędzi niezbędnych do pracy tapicera
  • Wykończenie tapicerki poprzez zszywanie, wygładzanie, klejenie
  • Montaż elementów tapicerowanych
  • Wykonywanie renowacji,  rekonstrukcji i napraw wyrobów tapicerskich

Wymagania
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Tapicer lub wykształcenie zawodowe kierunkowe (dla stanowiska tapicer)
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność
  • Znajomość różnych technik tapicerskich i narzędzi używanych w procesie produkcji
  • Dbałość o szczegóły i umiejętność pracy zgodnie z wytycznymi projektu
  • Sumienność wykonywania powierzonych zadań
  • Poszukujemy również pracownika na stanowisko: pomoc tapicera - doświadczenie nie jest wymagane, wszystkiego nauczymy

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Wioletta Dembska

502860... Wyświetl numer
t...@gmail... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Sulmin
SMS
Wyświetl numer